Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

До уваги платників податків!

З 1 січня 2021 року вводяться в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що з 01.01.2021 змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів в частині назви отримувача коштів і коду отримувача (ЄДРПОУ), при цьому номер рахунку (IBAN) не змінюється.

Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по місту Києву, що діють з 01.01.2021 року

З 01.01.2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім'я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування!

Реквізити рахунків для сплати ЄСВ по м. Києву

До уваги платників податків – резидентів, які мають об’єкти оподаткування з місцезнаходженням на тимчасово окупованій території України!

Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 відкрито рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації, визначеної Законом України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”.

Інформація про реквізити відкритих рахунків розміщена на веб-порталі Головного управління ДПС у Херсонській області, в рубриці “Бюджетні рахунки”