Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

За січень-серпень 2021 року зафіксовано понад 333 тисячі звернень до Центрів обслуговування платників м. Києва щодо отримання адміністративних послуг

14.09.2021 -

«У січні – серпні 2021 року до Центрів обслуговування платників м. Києва надійшло понад 333 тисячі звернень щодо отримання адміністративних послуг. Водночас, кількість наданих адміністративних послуг становить майже 305 тисяч, що охоплює видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше», – про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві Вадим Дідок.

Крім того, з початку 2021 року видано майже 64 тисячі карток платника податків та внесено до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Майже 13 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платникам податків, як юридичним, так і фізичним особам, для забезпечення можливості використання кваліфікованого електронного підпису протягом січня – серпня 2021 року надано 29 тисяч електронних довірчих послуг.

За 8 місяців поточного року було зареєстровано майже 9 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та понад 23 тисячі книг обліку розрахункових операцій.

Зареєстровано майже 7 тисяч платників податку на додану вартість та понад 8 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників ПДВ.

До столичних центрів обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Так, за січень – серпень 2021 року підготовлено та видано майже 56 тисяч таких довідок.

Понад 51 тисяча громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та понад 38 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

З початку року майже 24 тисячі платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну та оптову торгівлю тютюновими та алкогольними виробами.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine