Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року до Центрів обслуговування платників м. Києва надійшло майже 386 тисяч звернень щодо отримання адміністративних послуг

18.10.2021 -

«Протягом дев’яти місяців поточного року зафіксовано майже 386 тисяч звернень до столичних центрів обслуговування платників щодо отримання адміністративних послуг. Водночас, кількість наданих адміністративних послуг становить понад 352 тисячі, що охоплює видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше», – розповів під час онлайн зустрічі заступник начальника ДПС Києва Вадим Дідок.

Також Вадим Станіславович зазначив, що з початку 2021 року видано майже 76 тисяч карток платника податків та внесено до паспортів громадян України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Крім того, майже 15 тисяч громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Платникам податків, як юридичним, так і фізичним особам, для забезпечення можливості використання кваліфікованого електронного підпису протягом січня – вересня 2021 року надано 32 тисячі електронних довірчих послуг.

Протягом вказаного періоду було зареєстровано понад 11 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та понад 26 тисяч книг обліку розрахункових операцій.

Зареєстровано майже 8 тисяч платників податку на додану вартість та майже 9 тисяч платників отримали витяг з реєстру платників ПДВ.

До столичних центрів обслуговування платники звертаються і стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Так, за січень – вересень 2021 року підготовлено та видано понад 63 тисячі таких довідок.

Майже 60 тисяч громадян здійснили реєстрацію платника єдиного податку та майже 44 тисячі платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

З початку 2021 року майже 28 тисяч платників отримали або подовжили терміни дії ліцензій на роздрібну та оптову торгівлю тютюновими та алкогольними виробами.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine