Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Понад 311 тисяч звернень до центрів обслуговування платників ДПС Києва зафіксовано протягом січня – серпня 2022 року

14.09.2022 -

За січень – серпень 2022 року кiлькiсть звернень до центрiв обслуговування платників м. Києва, щодо отримання адміністративних послуг становить понад 311 тисяч.

Протягом восьми місяців 2022 року надано понад 282 тисячі адміністративних послуг, що включає в себе видачу довiдок, свiдоцтв, лiцензiй та інше.

Зокрема, видано понад 47 тисяч карток платника податків з одночасним внесенням до паспортів громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Кiлькiсть громадян, які у січні – серпні 2022 року отримали відомості з Державного реєстру фiзичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податкiв складає майже 9 тисяч осіб.

Платниками податків, як юридичними так і фізичними особами, отримано понад 18 тисяч електронних довірчих послуг, для забезпечення можливості використання кваліфікованого електронного підпису.

Протягом січня – серпня 2022 року було зареєстровано майже 6 тисяч реєстраторів розрахункових операцій та понад 10 тисяч книг обліку розрахункових операцій.

Зареєстровано майже 4 тисячі платників податку на додану вартість та майже 4 тисячі платників отримали витяг з реєстру платників ПДВ.

Видано понад 16 тисяч довідок про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Більш ніж 109 тисяч громадян здiйснили реєстрацiю платника єдиного податку та понад 51 тисяча платників отримали витяг з реєстру платників єдиного податку.

За січень – серпень 2022 року понад 14 тисяч платників отримали або подовжили термiни дії лiцензiй на роздрібну та оптову торгівлю.

Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у м. Києві:

https://cutt.ly/UgBni5e    

Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти:  kyiv.ikc@tax.gov.ua

Підписатися на телеграм-канал ДПС:

https://t.me/tax_gov_ua